NASZE DIETY

Dieta pudełkowa kraków

Sprawdź jakie wersje diet pudełkowych przygotowaliśmy dla Ciebie w Krakowie. Wszystkie produkty użyte do przygotowania dietetycznych posiłków wyróżniają się wysoką jakością. Oferujemy 10 wariantów cateringu dietetycznego dopasowanego do potrzeb różnych grup osób. Każda z diet ma atrakcyjną cenę.

W trosce o zdrowie naszych Klientów używamy wyłącznie najlepszej jakości składników, proponując zbilansowane i smaczne posiłki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą diet pudełkowych i do składania zamówień, a osoby niezdecydowane zapraszamy do skorzystania z możliwości zamówienia zestawu próbnego, czyli całodniowej diety pudełkowej w obniżonej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej dietetycznej oferty diety pudełkowej osoby z miasta Kraków oraz okolic. Codziennie dostarczamy pyszne dietetyczne posiłki w trosce o twoje zdrowie i dobre samopoczucie!

wygodne pudełkowe Jedzenie dietetyczne

Zamówienia składane są najpóźniej do godziny 9:00 na kolejny dzień.
Aktywacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu środków, w związku z tym terminy dostaw uzależnione są od wpływów.

Poznaj nasze jedzenie w diecie pudełkowej!

Dieta pudełkowa GO CLASSIC

Jeśli chcesz w zdrowy sposób osiągnąć wymarzoną sylwetkę lub utrzymać dotychczasową masę ciała dieta standard jest skierowana do Ciebie! Posiłki zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a przy tym są zdrowe i smaczne. Plan standard uwzględnia nabiał, warzywa i owoce, strączki oraz wysokogatunkowe mięso i ryby.

Dostępna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta pudełkowa GO Sport

Jedzenie dietetyczne opracowane specjalnie dla osób uprawiających dużo sportów. Dieta pudełkowa o wysokiej zawartości białka i węglowodanów złożonych. Jadłospis dla osób trenujących, wspomagający regenerację organizmu po wysiłku fizycznym.

Dostępna w trzech wariantach: 2500 kcal, 3000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta pudełkowa GO Vegan

Dieta roślinna,   wykluczająca produkty pochodzenia zwierzęcego – mięsa, ryby, jaja, nabiał.. Menu opiera się na  pełnoziarnistych , rośliny strączkowe, warzywa, owoce, orzechy i pestki.

Dostępna w dwóch wariantach: 1300 kcal, 1800 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta pudełkowa paleo

Jedzenie dietetyczne inspirowane jadłospisem człowieka pierwotnego. Posiłki o wysokiej zawartości białka, owoców i warzyw, bez zbóż, produktów zawierających dużą ilość skrobi.

Dostępna w dwóch wariantach: 1800 kcal, 2000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta PUDEŁKOWA vege + fish

Plan żywieniowy skierowany do osób, które w swoim codziennym menu preferują dania wegetariańskie, ale nie wykluczają z diety ryb i owoców morza. Posiłki są prawidłowo zbilansowane, a do tego smaczne i kolorowe.

Dostępna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta junior

Dieta pudełkowa przygotowana z myślą o najmłodszych. Zbilansowana dieta pudełkowa dla Juniorów.

Dostępna w jednym wariancie: 1500 kcal

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta POST WARZYWNO OWOCOWY

Specjalnie opracowana dieta pudełkowa dla osób, które pragną oczyścić swój organizm z toksyn oraz przygotować się do diety redukcyjnej. Jedzenie dietetyczne przeznaczone dla osób zdrowych ze względu na niską kaloryczność diety.

Dostępna w jednym wariancie: 850 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta GO gluten free

Plan żywieniowy skierowany do osób wykluczających z menu gluten. Dieta pudełkowa oparta o zasady zdrowego żywienia, skierowana do osób chcących poprawić swój stan zdrowia oraz osób, które powinny lub chciałyby zmniejszyć spożycie glutenu w diecie.

Z jadłospisu usunięto pszenicę (w tym orkisz, płaskurkę), pszenżyto, jęczmień, żyto, zwykły owies (ze względu na zanieczyszczenia) oraz wszystkie produkty pochodzące z wyżej wymienionych zbóż. Wszystkie produkty (oprócz naturalnie niezawierających glutenu) użyte w menu diety pudełkowej Gluten Free są certyfikowane.

Dostępna w wariantach: 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta GO vege

Jedzenie dietetyczne skierowane do osób wykluczających ze swojego menu mięso, ryby i owoce morza. Posiłki przygotowane na bazie nabiału, jaj, warzyw, owoców oraz strączków. Dzięki prawidłowo zbilansowanym posiłkom jedzenie dietetyczne z planu vege eliminuje występowanie niedoborów białkowych.

Dostępna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal

Możliwość zamówienia diety testowej

Three meals

Jedyny w naszej ofercie zestaw składający się z trzech posiłków:  śniadania, obiadu, podwieczorku. Nasza dieta pudełkowa Three Meals  to idealne rozwiązanie do szkoły i pracy, zestaw Three Meals sprawdzi się również w podróży lub na pikniku w Krakowie.. :). 1000 kcal i 1200 kcal.

DIETA GO LOW LACTOSE

Dieta pudełkowa skierowana do osób, które cierpią z powodu nietolerancji laktozy. Plan cateringu dietetycznego uwzględnia produkty o obniżonej zawartości laktozy, takie jak mleczne produkty fermentowane (niezawierające w swoim składzie mleka w proszku) oraz mleka roślinne i kozi ser, które są dobrze tolerowane przez osoby cierpiące z powodu nietolerancji. Posiłki bogate w białko zwierzęce, jaja oraz rośliny strączkowe. Jeśli cierpisz na silną nietolerancję, wówczas istnieje możliwość ułożenia spersonalizowanego menu wykluczającego całkowicie laktozę.

Dostępna w wariantach: 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

DIETA GO GLUTEN FREE & LOW LACTOSE

Jadłospis oparty o jedzenie dietetyczne dla osób, które pragną wykluczyć ze swojego menu gluten i laktozę.

Dostępna w wariantach: 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

DIETA PUDEŁKOWA NISKI IG

Specjalnie opracowany jadłospis dla osób chorujących na cukrzycę lub insulinooporność. Dieta pudełkowa charakteryzująca się produktami o niskim i średnim Indeksie Glikemicznym oraz wysoką zawartością błonnika.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

DIETA pudełkowa HASHIMOTO

Dieta pudełkowa przeznaczona dla osób zmagających się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto. Catering dietetyczny oparty o dietę wysokobiałkowa, wykluczający produkty takie jak brokuły, kalafior, rzepa, soja oraz gluten i laktozę.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

DIETA PUDEŁKOWA DNA MOCZANOWA

Dieta bezpurynowa stosowana u pacjentów z dną moczanową. Dieta lekkostrawna, w której maksymalnemu ograniczeniu ulegają produkty o wysokiej zawartości związków purynowych. Dieta dostarcza odpowiedniej ilości białka, tłuszczu, węglowodanów, witamin i składników mineralnych . Jest bogata w węglowodany , które wzmagają wydalanie moczanów z moczem, natomiast uboga w tłuszcze, które powodują wchłanianie zwrotne moczanów do organizmu.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

DIETA pudełkowa REFLUKS

Dieta Refluks przeznaczona jest dla osób zmagających się z refluksem żołądkowo przełykowym pozbawiona produktów nasilających objawy refluksu. Dieta łatwostrawna z ograniczeniem substancji pobudzających wydzielanie soku żołądkowego.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

DIETA PUDEŁKOWA BIAŁA

Wybielanie zębów to zabieg, w którego efekcie zęby nabierają jaśniejszego koloru, równocześnie tracą też dużo wody. Bezpośrednio po zabiegu zachowują się zatem jak gąbka i z jeszcze większą intensywnością chłoną wszystkie barwniki z pożywienia i napojów. Oznacza to, że każdy barwnik, który w okresie po-zabiegowym zostanie automatycznie wchłonięty wraz ze śliną przez szkliwo, może zmienić jego barwę, a nawet spowodować całkowite cofnięcie się efektu wybielania. Dlatego tak ważne jest, aby w trakcie wybielania i zaraz po wybielaniu zrezygnować z pokarmów i napojów silnie barwiących zęby i zastąpić je produktami możliwie jak najjaśniejszymi, które nie będą przebarwiały szkliwa. Po okresie stabilizacji nowego koloru zębów można już wrócić do normalnej diety. Biała dieta polega na wyeliminowaniu produktów spożywczych o intensywnym zabarwieniu – bez względu na to, czy ich kolor wynika z zawartości barwników roślinnych (np. owoce, soki, przyprawy) czy barwników sztucznych (wszechobecnych w produktach i napojach). Jak sama nazwa wskazuje, produkty białej diety powinny być jasno zabarwione i pozbawione barwników.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.