NASZE DIETY

Dieta pudełkowa kraków

Sprawdź jakie wersje diet pudełkowych przygotowaliśmy dla Ciebie w Krakowie. Wszystkie produkty użyte do przygotowania dietetycznych posiłków wyróżniają się wysoką jakością. Oferujemy 10 wariantów cateringu dietetycznego dopasowanego do potrzeb różnych grup osób. Każda z diet ma atrakcyjną cenę.

W trosce o zdrowie naszych Klientów używamy wyłącznie najlepszej jakości składników, proponując zbilansowane i smaczne posiłki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą diet pudełkowych i do składania zamówień, a osoby niezdecydowane zapraszamy do skorzystania z możliwości zamówienia zestawu próbnego, czyli całodniowej diety pudełkowej w obniżonej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej dietetycznej oferty diety pudełkowej osoby z miasta Kraków oraz okolic. Codziennie dostarczamy pyszne dietetyczne posiłki w trosce o twoje zdrowie i dobre samopoczucie!

 

wygodne pudełkowe Jedzenie dietetyczne

Zamówienia składane są najpóźniej do godziny 9:00 na kolejny dzień.
Aktywacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu środków, w związku z tym terminy dostaw uzależnione są od wpływów.

Poznaj nasze jedzenie w diecie pudełkowej!

Dieta pudełkowa standard

Jeśli chcesz w zdrowy sposób osiągnąć wymarzoną sylwetkę lub utrzymać dotychczasową masę ciała dieta standard jest skierowana do Ciebie! Posiłki zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a przy tym są zdrowe i smaczne. Plan standard uwzględnia nabiał, warzywa i owoce, strączki oraz wysokogatunkowe mięso i ryby.

Dostępna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta pudełkowa Sport

Jedzenie dietetyczne opracowane specjalnie dla osób uprawiających dużo sportów. Dieta pudełkowa o wysokiej zawartości białka i węglowodanów złożonych. Jadłospis dla osób trenujących, wspomagający regenerację organizmu po wysiłku fizycznym.

Dostępna w trzech wariantach: 2500 kcal, 3000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta pudełkowa Vegan

Dieta roślinna,   wykluczająca produkty pochodzenia zwierzęcego – mięsa, ryby, jaja, nabiał.. Menu opiera się na  pełnoziarnistych , rośliny strączkowe, warzywa, owoce, orzechy i pestki.

Dostępna w dwóch wariantach: 1300 kcal, 1800 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta pudełkowa paleo

Jedzenie dietetyczne inspirowane jadłospisem człowieka pierwotnego. Posiłki o wysokiej zawartości białka, owoców i warzyw, bez zbóż, produktów zawierających dużą ilość skrobi.

Dostępna w dwóch wariantach: 1800 kcal, 2000 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta PUDEŁKOWA vege + fish

Plan żywieniowy skierowany do osób, które w swoim codziennym menu preferują dania wegetariańskie, ale nie wykluczają z diety ryb i owoców morza. Posiłki są prawidłowo zbilansowane, a do tego smaczne i kolorowe.

Dostępna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta junior

Dieta pudełkowa przygotowana z myślą o najmłodszych. Zbilansowana dieta pudełkowa dla Juniorów.

Dostępna w jednym wariancie: 1500 kcal

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta POST WARZYWNO OWOCOWY

Specjalnie opracowana dieta pudełkowa dla osób, które pragną oczyścić swój organizm z toksyn oraz przygotować się do diety redukcyjnej. Jedzenie dietetyczne przeznaczone dla osób zdrowych ze względu na niską kaloryczność diety.

Dostępna w jednym wariancie: 850 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta gluten free

Plan żywieniowy skierowany do osób wykluczających z menu gluten. Dieta pudełkowa oparta o zasady zdrowego żywienia, skierowana do osób chcących poprawić swój stan zdrowia oraz osób, które powinny lub chciałyby zmniejszyć spożycie glutenu w diecie.

Z jadłospisu usunięto pszenicę (w tym orkisz, płaskurkę), pszenżyto, jęczmień, żyto, zwykły owies (ze względu na zanieczyszczenia) oraz wszystkie produkty pochodzące z wyżej wymienionych zbóż. Wszystkie produkty (oprócz naturalnie niezawierających glutenu) użyte w menu diety pudełkowej Gluten Free są certyfikowane.

Dostępna w jednym wariancie: 1500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

Dieta vege

Jedzenie dietetyczne skierowane do osób wykluczających ze swojego menu mięso, ryby i owoce morza. Posiłki przygotowane na bazie nabiału, jaj, warzyw, owoców oraz strączków. Dzięki prawidłowo zbilansowanym posiłkom jedzenie dietetyczne z planu vege eliminuje występowanie niedoborów białkowych.

Dostępna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

Możliwość zamówienia diety testowej

LUNCH BOX

Jedyny w naszej ofercie zestaw składający się z trzech posiłków: I śniadania, II śniadania, i obiadu. Nasza dieta pudełkowa Lunch Box to idealne rozwiązanie do szkoły i pracy, zestaw Lunch Box sprawdzi się również w podróży lub na pikniku w Krakowie :).

DIETA LOW LACTOSE

Dieta pudełkowa skierowana do osób, które cierpią z powodu nietolerancji laktozy. Plan cateringu dietetycznego uwzględnia produkty o obniżonej zawartości laktozy, takie jak mleczne produkty fermentowane (niezawierające w swoim składzie mleka w proszku) oraz mleka roślinne i kozi ser, które są dobrze tolerowane przez osoby cierpiące z powodu nietolerancji. Posiłki bogate w białko zwierzęce, jaja oraz rośliny strączkowe. Jeśli cierpisz na silną nietolerancję, wówczas istnieje możliwość ułożenia spersonalizowanego menu wykluczającego całkowicie laktozę.

Dostępna w jednym wariancie: 1500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

DIETA GLUTEN FREE & LOW LACTOSE

Jadłospis oparty o jedzenie dietetyczne dla osób, które pragną wykluczyć ze swojego menu gluten i laktozę.

Dostępna w jednym wariancie: 1500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

DIETA PUDEŁKOWA NISKI IG

Specjalnie opracowany jadłospis dla osób chorujących na cukrzycę lub insulinooporność. Dieta pudełkowa charakteryzująca się produktami o niskim i średnim Indeksie Glikemicznym oraz wysoką zawartością błonnika.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

DIETA pudełkowa HASHIMOTO

Dieta pudełkowa przeznaczona dla osób zmagających się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto. Catering dietetyczny oparty o dietę wysokobiałkowa, wykluczający produkty takie jak brokuły, kalafior, rzepa, soja oraz gluten i laktozę.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

Możliwość zamówienia diety testowej

DIETA PUDEŁKOWA DNA MOCZANOWA

Dieta bezpurynowa stosowana u pacjentów z dną moczanową. Dieta lekkostrawna, w której maksymalnemu ograniczeniu ulegają produkty o wysokiej zawartości związków purynowych. Dieta dostarcza odpowiedniej ilości białka, tłuszczu, węglowodanów, witamin i składników mineralnych . Jest bogata w węglowodany , które wzmagają wydalanie moczanów z moczem, natomiast uboga w tłuszcze, które powodują wchłanianie zwrotne moczanów do organizmu.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

DIETA pudełkowa REFLUKS

Dieta Refluks przeznaczona jest dla osób zmagających się z refluksem żołądkowo przełykowym pozbawiona produktów nasilających objawy refluksu. Dieta łatwostrawna z ograniczeniem substancji pobudzających wydzielanie soku żołądkowego.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

DIETA PUDEŁKOWA BIAŁA

Wybielanie zębów to zabieg, w którego efekcie zęby nabierają jaśniejszego koloru, równocześnie tracą też dużo wody. Bezpośrednio po zabiegu zachowują się zatem jak gąbka i z jeszcze większą intensywnością chłoną wszystkie barwniki z pożywienia i napojów. Oznacza to, że każdy barwnik, który w okresie po-zabiegowym zostanie automatycznie wchłonięty wraz ze śliną przez szkliwo, może zmienić jego barwę, a nawet spowodować całkowite cofnięcie się efektu wybielania. Dlatego tak ważne jest, aby w trakcie wybielania i zaraz po wybielaniu zrezygnować z pokarmów i napojów silnie barwiących zęby i zastąpić je produktami możliwie jak najjaśniejszymi, które nie będą przebarwiały szkliwa. Po okresie stabilizacji nowego koloru zębów można już wrócić do normalnej diety. Biała dieta polega na wyeliminowaniu produktów spożywczych o intensywnym zabarwieniu – bez względu na to, czy ich kolor wynika z zawartości barwników roślinnych (np. owoce, soki, przyprawy) czy barwników sztucznych (wszechobecnych w produktach i napojach). Jak sama nazwa wskazuje, produkty białej diety powinny być jasno zabarwione i pozbawione barwników.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.