CENNIK

Ceny podane w ofercie dotyczą
zestawu na jeden dzień.

Catering dietetyczny kraków  – Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oferowanego cateringu. Dieta pudełkowa My Fit Box to doskonale skomponowane zestawy 5 posiłków o różnej sumarycznej kaloryczności. Wszystkie ceny prezentowane na stronie dotyczą 1 dnia diety. W ofercie dostępne są jadłospisy dopasowane do potrzeb osób będących na różnego rodzaju dietach redukcyjnych: paleo, wegetariańskiej czy bezglutenowej.

Najtaniej z My Fit Box – catering dietetyczny w krakowie

My Fit Box dostarcza wysokiej jakości catering dietetyczny na terenie Krakowa. Zapraszamy osoby, które szukają najtańszego cateringu dietetycznego do przejrzenia oferty My Fit Box – bogaty wybór diet i posiłki przygotowywane z wysokiej jakości składników to tylko niektóre z zalet tego systemu żywienia.

Wybierając opcję diety pudełkowej z 5 posiłkami Klient ma pewność, że otrzyma wysokiej jakości produkt w korzystnej cenie. Dobrze zbilansowane posiłki o określonej kaloryczności pozwalają zrezygnować całkowicie z robienia zakupów spożywczych i co a tym idzie są jedną z najtańszych opcji żywieniowych. Przy dłuższych zamówieniach cateringu dietetycznego przyznajemy rabaty, pozwalające na uzyskanie jeszcze korzystniejszych cen za catering dietetyczny.