Nasze diety

Nasze diety Pudełkowe

Sprawdź jakie wersje diet pudełkowych przygotowaliśmy dla Ciebie. Wszystkie produkty użyte do przygotowania posiłków wyróżniają się wysoką jakością. Oferujemy 10 wariantów cateringu dietetycznego dopasowanego do potrzeb różnych grup osób. Każda z diet ma atrakcyjną cenę.

Zamowienia składane są najpóźniej do godziny 20.
Aktywacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu środków, w związku z tym terminy dostaw uzależnione są od wpływów.

Dieta standard

Jeśli chcesz w zdrowy sposób osiągnąć wymarzoną sylwetkę lub utrzymać dotychczasową masę ciała dieta standard jest skierowana do Ciebie! Posiłki zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a przy tym są zdrowe i smaczne. Plan standard uwzględnia nabiał, warzywa i owoce, strączki oraz wysokogatunkowe mięso i ryby.

Dostepna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

Dieta Sport

Jedzenie dietetyczne opracowane specjalnie dla osób uprawiających dużo sportów. Dieta pudełkowa o wysokiej zawartości białka i węglowodanów złożonych. Jadłospis wspomagający rozbudowę masy mięśniowej i regenerację organizmu po wysiłku fizycznym.

Dostępna w trzech wariantach: 2000 kcal, 3000 kcal i 4000 kcal.

Dieta zdrowa mama

Jedzenie dietetyczne opracowane specjalnie dla kobiet w ciąży. Jadłospis o niskim i średnim indeksie glikemicznym, wykluczający produkty zabronione w ciąży.

Dostępna w czterech wariantach: 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

Dieta paleo

Jedzenie dietetyczne inspirowane jadłospisem człowieka pierwotnego. Posiłki o wysokiej zawartości białka, owoców i warzyw, bez zbóż, produktów zawierających dużą ilość skrobi.

Dostepna w dwóch wariantach: 1800 kcal, 2000 kcal.

Dieta vege + fish

Plan żywieniowy skierowany do osób, które w swoim codziennym menu preferują dania wegetariańskie, ale nie wykluczają z diety ryb i owoców morza. Posiłki są prawidłowo zbilansowane, a do tego smaczne i kolorowe.

Dostepna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

Dieta junior

Dieta pudełkowa przygotowana z myślą o najmłodszych. Zbilansowana dieta pudełkowa dla Juniorów.

Dostepna w jednym wariancie: 1500 kcal

Dieta detox

Specjalnie opracowana dieta pudełkowa dla osób, które pragną oczyścić swój organizm z toksyn oraz przygotować się do diety redukcyjnej. Jedzenie dietetyczne przeznaczone dla osób zdrowych ze względu na niską kaloryczność diety.

Dostępna w jednym wariancie: 850 kcal.

Dieta gluten free

Plan żywieniowy skierowany do osób wykluczających z menu gluten. Dieta pudełkowa oparta o zasady zdrowego żywienia, skierowana do osób chcących poprawić swój stan zdrowia oraz osób, które powinny lub chciałyby zmniejszyć spożycie glutenu w diecie. Z jadłospisu usunięto pszenicę (w tym orkisz, płaskurkę), pszenżyto, jęczmień, żyto, zwykły owies (ze względu na zanieczyszczenia) oraz wszystkie produkty pochodzące z wyżej wymienionych zbóż. Wszystkie produkty (oprócz naturalnie niezawierających glutenu) użyte w menu diety pudełkowej Gluten Free są certyfikowane.

Dostępna w jednym wariancie: 1500 kcal.

Dieta vege

Jedzenie dietetyczne skierowane do osób wykluczających ze swojego menu mięso, ryby i owoce morza. Posiłki przygotowane na bazie nabiału, jaj, warzyw, owoców oraz strączków. Dzięki prawidłowo zbilansowanym posiłkom jedzenie dietetyczne z planu vege eliminuje występowanie niedoborów białkowych.

Dostępna w czterech wariantach: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal

LUNCH BOX

Jedyny w naszej ofercie zestaw składający się z trzech posiłków: I śniadania, II śniadania, i obiadu. Nasza dieta pudełkowa Lunch Box to idealne rozwiązanie do szkoły i pracy, zestaw Lunch Box sprawdzi się również w podróży lub na pikniku.

DIETA LOW LACTOSE

Dieta pudełkowa skierowana do osób, które cierpią z powodu nietolerancji laktozy. Plan cateringu dietetycznego uwzględnia produkty o obniżonej zawartości laktozy, takie jak mleczne produkty fermentowane (niezawierające w swoim składzie mleka w proszku) oraz mleka roślinne i kozi ser, które są dobrze tolerowane przez osoby cierpiące z powodu nietolerancji. Posiłki bogate w białko zwierzęce, jaja oraz rośliny strączkowe. Jeśli cierpisz na silną nietolerancję, wówczas istnieje możliwość ułożenia spersonalizowanego menu wykluczającego całkowicie laktozę.

Dostępna w jednym wariancie: 1500 kcal.

DIETA GLUTEN FREE + LOW LACTOSE

Jadłospis oparty o jedzenie dietetyczne dla osób, które pragną wykluczyć ze swojego menu gluten i laktozę.

Dostępna w jednym wariancie: 1500 kcal.

DIETA NISKI IG

Specjalnie opracowany jadłospis dla osób chorujących na cukrzycę lub insulinooporność. Dieta pudełkowa charakteryzująca się produktami o niskim i średnim Indeksie Glikemicznym oraz wysoką zawartością błonnika.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

DIETA HASHIMOTO

Dieta pudełkowa przeznaczona dla osób zmagających się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto. Catering dietetyczny oparty o dietę wysokobiałkowa, wykluczający produkty takie jak brokuły, kalafior, rzepa, soja oraz gluten i laktozę.

Dostępna w trzech wariantach: 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.